Expert Author Charles Edward
اگر شما به دنبال برای هتل ها در نزدیکی فرودگاه ویکتوریا, شما مقدار زیادی از انتخاب پیدا. از منظره اوشن ساید خلوت به محل اقامت کسب و کار موثر, منطقه فرودگاه بسیاری از مکان ها برای اقامت.

فرودگاه بین المللی ویکتوریا خود را یک فرودگاه منطقه ای واقع در مورد است 15 کیلومتر از مرکز شهر ویکتوریا, درست در نوک شبه جزیره سانیچ. تماس تلفنی فرودگاه "یی جی" است و بیش از 50 سال است. در اصل زندگی خود را به عنوان یک فرودگاه نظامی در پاتریشیا خلیج در طول جنگ جهانی دوم شروع, و زمین های فرودگاه هنوز خانه را به یک اسکادران هلیکوپتر نیروهای کانادا.

این فرودگاه در شرق خود و در غرب خود توسط اقیانوس پاسیفیک کنار, در حالی که فقط به جنوب است یک چشم انداز از مزارع و جنگل وجود دارد. این یک محیط معنوی با مقدار زیادی از تنوع منظره است, بنابراین هتل ها برای هر بودجه و هر اولویت وجود دارد.

سیدنی, سال قبل از میلاد نزدیک ترین شهر به فرودگاه است. این شهر سابق ماهیگیری در حال حاضر مرکز توریستی بزرگ در شبه جزیره سانیچ. خیابان های ساکت خانه را به ده ها تن از کتابفروشی ها تخصص (سیدنی قبل از میلاد به عنوان یکی از چند "شهرهای کتاب" در جهان شناخته شده), و همچنین فرهنگ قایقرانی مشتاق. در حقیقت, سیدنی نقطه توقف کردن برای مردم برنامه ریزی قایقرانی و قایقرانی سفر از طریق جزایر خلیج فارس است.

پس از آن است که یک مرکز توریستی سیدنی قبل از میلاد ویژگی های بسیاری از هتل های نزدیک به YYJ, از, مدرن, چند داستان بوتیک هتل ها برای آرام مسافرخانه همراه Lochside درایو به دنبال شرق تنگه Juan de Fuca به کوه بیکر.

سیدنی, سال قبل از میلاد نیز یک پایگاه بزرگ که برای کشف جاذبه های توریستی ویکتوریا. بوچارت باغ در برنتوود خلیج یک درایو کوتاه از هتل ها در نزدیکی فرودگاه ویکتوریا, و همچنین چند کارخانه شراب سازی و یک منطقه کشاورزی است که تولید فوق العاده محلی, و همه شما-می توانید توت چیدن در تابستان خوردن.

عمیق یارو, یک جامعه فقط در شمال سیدنی و فرودگاه, حتی می دهد زغال اخته ارگانیک چیدن در تابستان, به علاوه چند رستوران ها و کافه ها "پنهان" تنها مردم محلی در مورد دانم.

با این حال, ماندن نزدیک به ییج ممکن است تعطیلات استراحت نهایی. علاوه بر مرور از طریق ده ها تن از فروشگاه های کتاب و مغازه های عتیقه فروشی در چراغ خیابان, بسیاری از مکان ها را امتحان کنید تخصص غذاهای دریایی محلی وجود دارد, از جمله ماهی سالمون, صدف و حتی ماهی تن. سواحل برای کشف دنباله دوچرخه هموار است که جاذبه های توریستی در داخل و از خود و منجر به طور مستقیم به مرکز شهر ویکتوریا وجود دارد.

با این حال, بسیاری از بازدید کنندگان پیدا کنید که به اندازه کافی برای نشستن در بالکن هتل خود را و در مناظر اقیانوس زیبا. اگر چه تحت رادار بسیاری از مسافران پرواز, هتل ها در نزدیکی فرودگاه ویکتوریا چیزی برای همه.
Next
Article plus récent
Previous
This is the last post.
Axact

Axact

Vestibulum bibendum felis sit amet dolor auctor molestie. In dignissim eget nibh id dapibus. Fusce et suscipit orci. Aliquam sit amet urna lorem. Duis eu imperdiet nunc, non imperdiet libero.

Post A Comment:

0 comments: