Expert Author Charles Edward
مواد غذایی بخش مهمی از هر عروسی است. این به چالش کشیدن برای ایجاد یک منوی غذا برای ده ها تن از مهمانان, چه رسد به یک سری از دوره های که طعم بزرگ خواهد شد و این تصور به یاد ماندنی از روز خاص خود را ترک.

سنت لوسیا عروسی تعجب دلپذیر است. غذاهای این جزیره به اندازه کافی متفاوت است که مراسم و پذیرش خود را به مناسبت واقعا خاص است. غذا راحته

اما چه چیزی در مورد غذاهای سنت لوسیا است که بسیار متفاوت است? برای یک چیز توجه ویژه ای به جزییات وجود دارد. نمایش مهم است, و از غذاهای دریایی بسیار در جزیره مصرف, نتایج دیدنی و جذاب هستند. ماهی تن, باراکودا و حتی صدف حلزونی ظرافتهای در اینجا, و, زمانی که با موز سبز ترکیب, انجیر سبز و سایر محصولات محلی, غذاهای سنت لوسین یک نگاه تازه است که واقعا خاص.

کریول را تحت تاثیر قرار نقش مهمی در غذاهای محلی. ادویه جات ترشی جات معمولی شامل سیب, زنجبیل, میخک, دارچین, و جوز هندی. سس فلفل داغ است که همیشه در حال حاضر در هر جدول, به عنوان سس گوجه فرنگی موز است, یک مخلوط از ادویه جات ترشی جات موز و محلی.

شیرین جرعه, یا سیب شکر, میوه های محلی غیر معمول با گوشت سفید خامه ای که شبیه پودینگ که نقش جدایی ناپذیر در پخت و پز محلی بازی می کند. این میوه یکی دیگر از اصلی سنت لوسین پخت و پز است, به عنوان لوبیا از درخت تمبر هندی هستند.

اگر چه این احتمال وجود دارد که خرچنگ محلی ممکن است ظرف محبوب ترین شما می توانید مهمانان خود خدمت کسانی که برنامه ریزی عروسی در جزیره ظرف ملی نوعی ماهی پهن برقی و انجیر سبز به عنوان یک دوره اصلی باید در نظر بگیرند.

دیگر غذاهای جانبی شایع عبارتند از کاساوا, ذرت سیاه و سیب زمینی شیرین, غذاهای اصلی به احتمال زیاد به هزار سال کاریببین پیش توسط کاریب سرخپوستان مهاجرت از سرزمین اصلی جنوب امریکا را.

پتی پیتون یک دستور محبوب در جزیره است, و ویژگی های سیب زمینی ایرلندی کمی درشتتر خرد با گوشت چرخ شده, سبزیجات و مرزنجوش. خورش ماهی کریول ممکن است مهمانان عروسی خود را لذت. ماهی دم دریا نبات است در یک سس گوجه فرنگی تند خورشتی, خدمت گرم, و چاشنی زده با لیمو.

برای کویر, پای نارگیل ممکن است به مهمانان خود را درخواست تجدید نظر. این پای با دارچین چاشنی, جوز هندی و زنجبیل, فراهم می کند و یک تجربه واقعا گرمسیری برای کام خود را.

برای مهمانان عروسی گرسنه حتما به برخی از لوسکتیر یا سنتی سنت لوسیا زعفران نان. اگر چه بومی به غذاهای جزیره نیست, این نان پس از سنت لوسی به نام, هم اسم جزایر, و بخشی از غذاهای اروپایی برای قرن ها بوده است.

سنت لوسیا بسیاری از انتخاب های غذایی برای مردم برنامه ریزی عروسی می دهد. نکته مهم این است که پس از شخص ضیافت دیگری می توانید غذاهای شستن در حالی که تازه ازدواج کرده در رفتن به لذت بردن از ماه عسل سنت لوسیا خود.
Next
This is the most recent post.
Previous
Article plus ancien
Axact

Axact

Vestibulum bibendum felis sit amet dolor auctor molestie. In dignissim eget nibh id dapibus. Fusce et suscipit orci. Aliquam sit amet urna lorem. Duis eu imperdiet nunc, non imperdiet libero.

Post A Comment:

0 comments: